Bearing LMKP Type LMKP-10-UU
Bearing LMKP Type LMKP-10-UU
Nettó: 7.45
Bearing LMKP Type LMKP-10-UU
LMKP Type Bearing
Inner diameter (d): 10 mm
Outer diameter (D): 19 mm
Bearing length (L): 29mm