Bearing LMKP Type LMKP-12-UU
Bearing LMKP Type LMKP-12-UU
Nettó: 7.65
Bearing LMKP Type LMKP-12-UU
LMKP Type Bearing
Inner diameter (d): 12 mm
Outer diameter (D): 21 mm
Bearing length (L): 30mm