Bearing LMKP Type LMKP-16-UU
Bearing LMKP Type LMKP-16-UU
Nettó: 9.33
Bearing LMKP Type LMKP-16-UU
LMKP Type Bearing
Inner diameter (d): 16 mm
Outer diameter (D): 28 mm
Bearing length (L): 37mm