Bearing LMKP Type LMKP-20-UU
Bearing LMKP Type LMKP-20-UU
Nettó: 10.04
Bearing LMKP Type LMKP-20-UU
LMKP Type Bearing
Inner diameter (d): 20 mm
Outer diameter (D): 32 mm
Bearing length (L): 42mm