Bearing LMEKC Type LMEKC-25-UU
Bearing LMEKC Type LMEKC-25-UU
Nettó: 16.39
Bearing LMEKC Type LMEKC-25-UU
LMEKC Type Bearing
Inner diameter (d): 25 mm
Outer diameter (D): 40 mm
Bearing length (L): 112mm