Bearing LMEKC Type LMEKC-40-UU
Bearing LMEKC Type LMEKC-40-UU
Nettó: 58.71
Bearing LMEKC Type LMEKC-40-UU
LMEKC Type Bearing
Inner diameter (d): 40 mm
Outer diameter (D): 62 mm
Bearing length (L): 151mm