Bearing LMEKC Type LMEKC-12-UU
Bearing LMEKC Type LMEKC-12-UU
Nettó: 10.48
Bearing LMEKC Type LMEKC-12-UU
LMEKC Type Bearing
Inner diameter (d): 12 mm
Outer diameter (D): 22 mm
Bearing length (L): 61mm