Bearing LMEKC Type LMEKC-16-UU
Bearing LMEKC Type LMEKC-16-UU
Nettó: 13.79
Bearing LMEKC Type LMEKC-16-UU
LMEKC Type Bearing
Inner diameter (d): 16 mm
Outer diameter (D): 26 mm
Bearing length (L): 68mm