Bearing LMEKC Type LMEKC-20-UU
Bearing LMEKC Type LMEKC-20-UU
Nettó: 11.39
Bearing LMEKC Type LMEKC-20-UU
LMEKC Type Bearing
Inner diameter (d): 20 mm
Outer diameter (D): 32 mm
Bearing length (L): 80mm