Light curtain Omron F3SG-2RE0190P30
Nettó: 468.91
35 x 35 mm encapsulated Light Curtain with 30 mm resolution (hand detection). Type 2 safety category
Operating range: 0.3-20m
Height: 190mm
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 468.91
Data
Manufacturer:
Omron
Kiegészítő típusa:
Fényfüggöny
Érzékelési magasság:
190 mm