Light curtain Omron F3SG-2RE0350P30
Nettó: 589.96
35 x 35 mm encapsulated Light Curtain with 30 mm resolution (hand detection). Type 2 safety category
Operating range: 0.3-20m
Height: 350mm
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 589.96
Érzékelési magasság:
350 mm