Light curtain Omron F3SG-2RE0430P30
Nettó: 649.78
35 x 35 mm encapsulated Light Curtain with 30 mm resolution (hand detection). Safety category 2
Operating range: 0.3-20m
Height: 430mm
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 649.78
Érzékelési magasság:
430 mm