Light curtain Omron F3SG-2RE0590P30
Nettó: 770.84
35 x 35 mm encapsulated Light Curtain with 30 mm resolution (hand detection). Safety category 2
Operating range: 0.3-20m
Height: 590mm
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 770.84
Érzékelési magasság:
590 mm