Light curtain Omron F3SG-2RE0750P30
Nettó: 890.76
35 x 35 mm encapsulated Light Curtain with 30 mm resolution (hand detection). Type 2 safety category
Operating range: 0.3-20m
Height: 750mm
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 890.76
Érzékelési magasság:
750 mm