Light curtain Omron F3SG-2RE1040P14
Nettó: 1 508.85
35 x 35 mm Enclosed Light Curtain with 14mm resolution (finger detection). Safety category 2
Operating range: 0.3-10m
Height: 1040mm
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 1 508.85
Érzékelési magasság:
1040 mm