Kinco érintőképernyővel kombinált PLC + Ethernet port (VNC, VPN) MK043E-27DT
Nettó: 175.27
  • 4.3”-os színes TFT LCD kijelző
  • Felbontás: 480×272
  • 24 Vdc tápellátás
  • 2db RS485, PLC programból elérhető (COM1 port PLC programozáshoz is használható)
    1 USB Slave (PLC és HMI) programozáshoz
  • Ethernet HMI programozáshoz, VNC távoli eléréshez, VPN kapcsolathoz
    10 digitális bemenet (24 Vdc)
  • 10 tranzisztoros kimenet (24Vdc)
  • 4 vegyes I/O (24 Vdc)
  • 2 analóg bemenet (0-10V v. 4-20mA)
  • 1 analóg kimenet (0-10V v. 4-20mA)
  • Gyors számláló bemenet 4 (max. 50KHz)
  • Gyors kimenet 3 (max. 50KHz)
  • 8 db KS kiegészítõmodullal bõvíthetõ
  • Valós idejű órával
  • Kivágási méret:  119*93mm