Q2V Omron Inverter Q2V-A4001-AAA
Nettó: 562.28
Q2V Inverter
Voltage class: Three-phase: 400V
Max motor kW (constant torque): 0, 37kW
Rated current (constant torque): 1.2A
Max motor kW (variable torque): 0.37kW
Rated current (variable torque): 1.2A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 562.28
Data
Manufacturer:
Omron
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400V