Q2V Omron Inverter Q2V-A4004-AAA
Nettó: 708.79
Q2V Inverter
Voltage class: Three-phase: 400V
Max motor kW (constant torque): 1, 1kW
Rated current (constant torque): 3.4A
Max motor kW (variable torque): 1.5kW
Rated current (variable torque): 4.1A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 708.79
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400V