Q2V Omron Inverter Q2V-A4005-AAA
Nettó: 796.82
Q2V Inverter
Voltage class: Three-phase: 400V
Max motor kW (constant torque): 1, 5kW
Rated current (constant torque): 4.8A
Max motor kW (variable torque): 2.2kW
Rated current (variable torque): 5.4A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 796.82
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400V