Q2V Omron Inverter Q2V-A4007-AAA
Nettó: 885.82
Q2V Inverter
Voltage class: Three-phase: 400
Max motor kW (constant torque): 2, 2kW
Rated current (constant torque): 5.6A
Max motor kW (variable torque): 3kW
Rated current (variable torque): 7.1A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 885.82
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400V