Q2V Omron Inverter Q2V-A4009-AAA
Nettó: 983.18
Q2V Inverter
Voltage class: Three-phase: 400V
Max motor kW (constant torque): 3kW< /span>
Rated current (constant torque): 7.3A
Max motor kW (variable torque): 4kW
Rated current (variable torque): 8.9A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 983.18
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400V