Q2V Omron Inverter Q2V-A4012-AAA
Nettó: 1 108.49
Q2V Inverter
Voltage class: Three-phase: 400V
Max motor kW (constant torque): 4kW< /span>
Rated current (constant torque): 9.2A
Max motor kW (variable torque): 5.5kW
Rated current (variable torque): 11.9A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 1 108.49
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400V