Q2V Omron Inverter Q2V-A4018-AAA
Nettó: 1 451.95
Q2V Inverter
Voltage class: Three-phase: 400V
Max motor kW (constant torque): 5, 5kW
Rated current (constant torque): 14.8A
Max motor kW (variable torque): 7.5kW
Rated current (variable torque): 17.5A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 1 451.95
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400V