Servo Cable Omron Accurax G5 Encoder 15m R88A-CRKC015NR-E
Nettó: 236.59
Servo Cable Omron Accurax G5 Encoder
15 meters 200 V: 1 to 1.5 kW, 400 V: 400 W to 5 kW
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 236.59
Data
Manufacturer:
Omron
Kábel Típusa:
Encoder
Kábel Hossz:
15 méter
Teljesítmény:
200 V: 1 to 1.5 kW, 400 V: 400 W to 5 kW