Rittal TopTherm fan with filter insert SK3240.124
Nettó: 285.02
Fan with filter insert
Voltage: 24 VDC (10W)
IP standard: IP54
Size: 255 x 255mm
Expected delivery
1-2 working days
Nettó: 285.02
Details
Data
Manufacturer:
Rittal
Feszültség:
24 VDC (10W)
IP szabvány:
IP54
Méret:
255 x 255mm