Csapágy LMEF Típusú LMEF-16-UU
Csapágy LMEF Típusú LMEF-16-UU
Csapágy LMEF Típusú LMEF-16-UU
LMEF Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 16 mm
Küldő átmérő (D): 26 mm
Csapágy hossz (L): 36 mm