Csapágy LMEF Típusú LMEF-25-UU
Csapágy LMEF Típusú LMEF-25-UU
Csapágy LMEF Típusú LMEF-25-UU
LMEF Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 25 mm
Küldő átmérő (D): 40 mm
Csapágy hossz (L): 58 mm