Csapágy LMEH Típusú LMEH-16-UU
Csapágy LMEH Típusú LMEH-16-UU
Csapágy LMEH Típusú LMEH-16-UU
LMEH Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 16 mm
Küldő átmérő (D): 28 mm
Csapágy hossz (L): 37 mm