Csapágy LMEH Típusú LMEH-20-UU
Csapágy LMEH Típusú LMEH-20-UU
Csapágy LMEH Típusú LMEH-20-UU
LMEH Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 20 mm
Küldő átmérő (D): 32 mm
Csapágy hossz (L): 42 mm