Csapágy LMEF Típusú LMEF-60-UU
Csapágy LMEF Típusú LMEF-60-UU
Csapágy LMEF Típusú LMEF-60-UU
LMEF Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 60 mm
Küldő átmérő (D): 90 mm
Csapágy hossz (L): 125 mm