Csapágy LMEL Típusú LME-12L-UU
Csapágy LMEL Típusú LME-12L-UU
Csapágy LMEL Típusú LME-12L-UU
LMEL Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 12 mm
Küldő átmérő (D): 22 mm
Csapágy hossz (L): 61 mm