Csapágy LMEL Típusú LME-16L-UU
Csapágy LMEL Típusú LME-16L-UU
Csapágy LMEL Típusú LME-16L-UU
LMEL Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 16 mm
Küldő átmérő (D): 26 mm
Csapágy hossz (L): 68 mm