Csapágy LMEL Típusú LME-20L-UU
Csapágy LMEL Típusú LME-20L-UU
Csapágy LMEL Típusú LME-20L-UU
LMEL Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 20 mm
Küldő átmérő (D): 32 mm
Csapágy hossz (L): 80 mm