Csapágy LMEL Típusú LME-40L-UU
Csapágy LMEL Típusú LME-40L-UU
Csapágy LMEL Típusú LME-40L-UU
LMEL Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 40 mm
Küldő átmérő (D): 62 mm
Csapágy hossz (L): 151 mm