Csapágy LMFP Típusú LMFP-16-UU
Csapágy LMFP Típusú LMFP-16-UU
Csapágy LMFP Típusú LMFP-16-UU
LMFP Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 16 mm
Küldő átmérő (D): 28 mm
Csapágy hossz (L): 37 mm