Csapágy LMKP Típusú LMKP-10-UU
Csapágy LMKP Típusú LMKP-10-UU
Csapágy LMKP Típusú LMKP-10-UU
LMKP Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 10 mm
Küldő átmérő (D): 19 mm
Csapágy hossz (L): 29 mm