Csapágy LMKP Típusú LMKP-12-UU
Csapágy LMKP Típusú LMKP-12-UU
Csapágy LMKP Típusú LMKP-12-UU
LMKP Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 12 mm
Küldő átmérő (D): 21 mm
Csapágy hossz (L): 30 mm