Csapágy LMKP Típusú LMKP-30-UU
Csapágy LMKP Típusú LMKP-30-UU
Csapágy LMKP Típusú LMKP-30-UU
LMKP Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 30 mm
Küldő átmérő (D): 45 mm
Csapágy hossz (L): 64 mm