Csapágy LMKP Típusú LMKP-40-UU
Csapágy LMKP Típusú LMKP-40-UU
Csapágy LMKP Típusú LMKP-40-UU
LMKP Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 40 mm
Küldő átmérő (D): 60 mm
Csapágy hossz (L): 80 mm