Kinco frekcenciaváltó KC1004T03R7G
  • Háromfázisú betáplálás, 3 fázisú kimenet
  • Modbus RTU kommunikáció
  • 3,7 kW, max. 8,8A
  • opcionális külső kezelőpanellel bővíthető
  • beépített PID szabályzó funkció
  • 4 digitális bemenet – NPN vagy szárazkontaktus (1 gyorsbemenet max. 50 kHz)
  • 1 analóg bemenet
  • 1 analóg kimenet
  • 1 digitális kimenet (max. 50 kHz)
  • 1 jelfogós kimenet (NO és NC), 250Vac..3A / 30Vdc..1A