V20 frekvenciaváltó Siemens 6SL3210-5BE13-7UV0
SINAMICS V20 frekvenciaváltó
Bemeneti feszültség: 3 AC 380-480 V
Kimeneti feszültség: 3 AC 400 V
Teljesítmény: 0,37 kW (High Overload - 150%) / 0,37 kW (Low Overload - 110%)
Névleges áram: 1,30 A (High Overload - 150%) / 1,30 A (Low Overload - 110%) / 1,30 A (High Overload - 150%) / 1,30 A (Low Overload - 110%) - 480 V-on
Szűrő nélkül
Átlagos szállítási idő, amennyiben raktáron nem található
1-3 hét
Raktáron: 2 db
Külső raktár L1 (1-3 hét): 5
Adatok
Gyártó:
Siemens
Bemeneti feszültség:
3 AC 380-480 V
Kimeneti feszültség:
3 AC 400 V
Bemenetek:
4 digitális / 2 analóg
Kimenetek:
1 digitális (relés), 1 digitális (tranzisztoros) / 1 analóg
Teljesítmény:
0,37 kW (High Overload - 150%) / 0,37 kW (Low Overload - 110%)
Névleges áram:
1,30 A (High Overload - 150%) / 1,30 A (Low Overload - 110%) / 1,30 A (High Overload - 150%) / 1,30 A (Low Overload - 110%) - 480 V-on